محصولات امکان

فیلترها
6
موارد
از
5
تصویر  اضافه کردن لینک به پست های اینستاگرام
-100%
با استفاده از این سرویس ، تمامی پست‌های اینستاگرام شما بدون نیاز به آپلود مجدد برای شما نمایش داده می‌شود. سپس با اضافه کردن لینک‌ها به پست های شما، مشتریان به صورت مستقیم از پست‌های اینستاگرام می‌توانند خرید خود را انجام دهند ویا اطلاعات بیشتری دریافت کنند و با شما در تماس باشند.
تصویر  فروشگاه ساز اینستاگرام
برای توسعه کسب و کار خود به راحتی یک فروشگاه آنلاین شخصی متصل به پیج اینستاگرام بسازید
google-analytics
ابزار فروشگاهی
گـوگل آنالیتیکس یـا گـوگل آنالیز یـا معادل انگلیسـی آن Google Analytics یکی از چندیــن ابــزار گــوگل بــرای انجــام آنالیــز و تجزیه‌وتحلیل بــر روی اطلاعات بی‌شمار وب‌سایت‌ها و کسب‌وکارهای آنلاین اســت. گوگل آنالیتیکس در ابتــدا و، ابــزار یــک ســایت معمولــی اســت کــه در آن بخش‌های مختلفــی تــدارک دیــده شــده و می‌توان از هرکدام از بخش‌های آن اســتفاده کــرد.
raychat
ابزار فروشگاهی
هزینه و زمان زیادی برای هدایت کاربران به سایتتون صرف می‌کنید اما خیلی راحت این مشتریان بالقوه رو از دست می‌دید. با کاربران گفتگو کنید، نیازشون رو بدونید، رفتارشون رو بررسی کنید و حسِ خوبِ خاص بودن رو بهشون القاء کنید. رایچت این بستر رو برای شما فراهم کرده است.
goftino
ابزار فروشگاهی
سامانه گفتگوی آنلاین و گردآوری رفتار مشتریان با پشتیبانی لحظه ای از مشتریان و پاسخگویی هوشمندانه، برای فروش بیشتر محصولات و خدمات خود ، از رقبا جلو بزنید!
back to top
فیلترها